Nieuws

Vacature Mondhygiënist

Wij zoeken jou!

Door de komst van onze tweede mobiele praktijk zijn we opzoek naar nieuwe medewerkers die ons team willen komen versterken! We zijn bijvoorbeeld op zoek naar een tandartsassistent, een tandarts en een ICT-medewerker.

Ben je geïnteresseerd in een baan bij Stichting Mondzorg, laat het ons weten! Ken je mensen die misschien bij Stichting Mondzorg zouden willen komen werken, stuur hen de link naar onze actuele vacatures: http://stichtingmondzorg.nl/vacature/.

We zijn dankbaar en blij voor de groei en verdere groeimogelijkheden die God ons geeft:

Gezegend wie op de HEER vertrouwt,
wiens toeverlaat de HEER is.
Hij is als een boom geplant aan water,
zijn wortels reiken tot in de rivier.
Hij merkt de komst van de hitte niet op,
zijn bladeren blijven altijd groen.
Tijden van droogte deren hem niet,
steeds weer draagt hij vrucht.”
(Jeremia 17:7-8)

Leave a Reply